نوآوری، تحقیق و و توسعه

یکی از مهمترین ارکان شرکت فرزانه آرمان توجه ویژه به امر تحقیق و توسعه در زمینه محصولات و فرآورده های آزمایشگاهی و پزشکی است. بدون شک ارائه محصولات و خدمات برتر، ضرورت ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه Research & Development را بیش از پیش اهمیت بخشیده است.
بر این اساس واحد تحقیق و توسعه این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای کارآمد در دو بخش تحقیقات بر روی مرزهای تکنولوژی و خصوصا روش های آزمایش غیر تهاجمی فعالیت های گسترده ای را آغاز نموده است. همچنین روش های جدید شناسایی سرطان ها و بیماری های صعب العلاج یکی از دیگر زمینه های مورد علاقه پژوهشگران تحقیق و توسعه R&D شرکت می باشد.
در بخش توسعه محصولات نیز با توجه به گستردگی فعالیت های تولیدی شرکت فرزانه آرمان در زمینه تولید لوله های خونگیری، لوله های خونگیری خلاء، دستگاه های سانتریفیوژ آزمایشگاهی و کیت های آزمایشگاهی، این شرکت اقدام به راه اندازی یکی از مجهزترین کارگاه های ساخت ماشین آلات صنعتی نموده است. با توجه به اهمیت و حساسیت عملکرد دستگاه ها در کیفیت محصولات، این شرکت در تولید کلیه ماشین آلات صنعتی، قالب ها و قطعات دستگاه های آزمایشگاهی به خودکفایی کامل رسیده است. از اینرو دانش فنی تولید محصولات و دستگاه ها همواره در حال بروزرسانی و ارتقاء می باشد و توسعه و بهبود کیفی و کارایی محصولات با پیاده سازی سیستم مدیریت چرخه طول محصول Product Lifecycle Management میسر شده است.
در این میان، بدون شک توجه به نیروی انسانی به عنوان مهم ترین و کلیدی ترین سرمایه شرکت فرزانه آرمان موجب چابکی، نوآوری و شکوفایی روزافزون فعالیتها و پروژه های تحقیقاتی شده است. این امر با حضور کارشناسان متخصص و کارامد در واحد مهندسی و تحقیق و توسعه که مسلط به علوم و دانش مرتبط با علوم آزمایشگاهی، پزشکی، بیوتکنولوژی و دارویی می باشند، فراهم شده است.
نوآوری، تحقیق و و توسعه
Close