ارزش ها

ما برای تعریف ارزش های (Values) شرکت فرزانه آرمان از همه کارکنان و مدیران مان پرسیدیم که " ما برای چه چیزی باید کار کنیم؟"
پس از گفتگوهای فراوان، ما دریافتیم که باید هر نفر از کارکنان و مدیران شرکت، وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهند و مسئولیت های خود را بصورت شفاف بیان کنند.

- شرکت ما خود را مسئول می داند تا به منظور کمک به بهبود سلامت جامعه خود و ارائه روش های نوآورانه در این زمینه در حال حاضر و در آینده پیشرو باشد.

- کارکنان ما خود را مسئول می دانند تا با احترام با یکدیگر کار کنند. ما ارزش های بنیادین کارکنانمان را بر اساس همدلی، یکپارچه گی، همکاری، کار تیمی و حمایت از یکدیگر بنا نهادیم. همچنین ما در برابر فرهنگ سازمانی شرکت فرزانه آرمان مسئول هستیم و سعی داریم تا از منابع و زمان بصورت هوشمندانه استفاده نماییم.

- تیم تحقیق و توسعه شرکت فرزانه آرمان خود را مسئول می داند تا روش های خلاقانه ای را برای اطمینان از دستیابی به نیازهای مشتریان بیابند و خود را بمنظور بهبود مستمر در سازمان در چالش های مختلف درگیر سازند.

- تیم فروش و خدمات پس از فروش شرکت فرزانه آرمان خود را مسئول می داند تا رضایت بخش ترین تجربه را از لحظه خرید محصول تا در زمان چرخه طول عمر محصول فراهم سازند. ما بر روی نیازهای مشتریانمان متمرکز می شویم و برای یافتن راه حل های مناسب برای چالش های مشتریانمان تلاش می کنیم.

- تیم کنترل کیفیت شرکت فرزانه آرمان خود را مسئول می داند تا بهترین کیفیت محصول را برای رضایت مشتریان فراتر از انتظاراتشان ارائه نمایند. ما باور داریم که تیم تولید ما باید بر اساس بالاترین استانداردهای کیفیت محصولات متعهد باشند و برای تولید بهترین محصولات تلاش نمایند. برای این منظور ما بصورت مستمر در همه مراحل تولید محصولات غیر منطبق را از چرخه تولید حذف می کنیم.
Close